Vyzkoušejte si nás

Najděte spolehlivého partnera v oboru průmyslové automatizace a robotizace

Naše realizace PLC a HMI systémů ve více než 12 zemích světa

Realizace v posledních třech letech

O nás

Nechceme vás ohromit slovy. Chceme vás přesvědčit naší prací. Vyzkoušejte si nás a dosáhněte automatizací výrobních procesů efektivity a flexibility ve výrobě.

Naše historie se začala psát v roce 2006. Nejprve jsme se věnovali průmyslové automatizaci, později jsme začali úzce spolupracovat na elektrických částech výroby magnetických separátorů. Od té doby se pole naší působnosti stále rozšiřuje a v současné době jsou naše realizace PLC a HMI systémů a robotických pracovišť ve více než dvanácti zemích světa.

Ruku v ruce s přibývajícími lety rostou i naše zkušenosti. Stále se ale snažíme držet tradičních hodnot, jako je malý operativní tým, schopnost porozumět potřebám zákazníka a snaha o ekonomicky příznivé a efektivní řešení.

Co vám nabízíme

Konstruujeme, vyrábíme a programuje výrobní linky a stroje s PLC/HMI řízením. Automatizujte.
Osazujeme výrobu průmyslovými roboty Fanuc, Staubli, ABB nebo KUKA v prostředích s běžnými i náročnými požadavky. Automatizujte výrobu.
Propojte svůj ERP/MES systém s výrobní technologií. Měřte, analyzujte a plánujte výrobu jednoduše. Vylepšete efektivitu výroby.
Mějte přehled o kvalitě všech komponent ve výrobě. Minimalizujte zmetkovost, čtěte čárové a 2D kódy pro traceabilitu, použijte laserové profiloměry. Kontrolujte kvalitu výroby.
Vykryjte nedostatek svých personálních kapacit. Nechejte si vytvořit elektro-projekt, naprogramovat jednoúčelové zařízení nebo průmyslového robota. Zbavte se velkých investic a outsourcujte.
Provádějte bezkontaktní plošný screening teploty všech zaměstnanců a návštěvníků a zamezte tak jednoduše vstupu potencionálně rizikových osob do budovy. Mějte své firemní prostředí pod kontrolou.

Spolupracujeme

SIEMENS
KUKA
ABB
Fanuc
Stäubli
Cognex
EUCHNER
Sick
KEYENCE